Komputery

Komputery oferowane przez INIGO podzieliliśmy zasadniczo na dwie grupy.

Pierwsza grupa to komputery mex oparte na jednostkach polizingowych rozbudowane o nowe podzespoły zależnie od potrzeb.

Mex Szkoła to jednostki nastawione na długa, bezawaryjną pracę, przygotowane na „ciężkie” traktowanie przez użytkownika.

Mex Biuro to jednostki o polepszonych parametrach użytkowych. Szybki dostęp i bezpieczeństwo danych to ich atuty.

Mex Gaming to jednostki rozbudowane z znacznych stopniu pod kątem osiągów w grach komputerowych. Zastosowanie znajdują tutaj mocne karty graficzne oraz wielordzeniowe procesory.

Wszystkie komputery mex posiadają pełną, co najmniej 2-letnią gwarancję.


Druga grupa to komputery Custom, fabrycznie nowe jednostki budowane od zera zgodnie z preferencjami użytkownika.

Komputery Custom to bardzo szeroka grupa, znajdzie się tutaj zarówno komputer do sekretariatu, komputer do obsługi linii produkcyjnej jak i komputer dla zawodowego gracza.

Najczęściej sprzedawanym komputerem tej grupy jest Drawing Master, potężna maszyna służąca do obróbki grafiki. Na jego korzyść świadczy to, że jest sprzedawany głównie z polecenia zadowolonych użytkowników.

Drugim najlepiej sprzedającym się komputerem tej grupy jest Sentinel, jednostka wyposażona w szereg zabezpieczeń służących ochronie danych, między innymi system RAID.

Komputery Custom posiadają gwarancję od 3 do 5 lat, zależnie od wersji oraz konfiguracji.


Niezależnie od tego jaki komputer INIGO kupisz, nabywasz coś więcej niż sam sprzęt. Stajesz się dla nas Kimś ważnym. Od momentu zakupu punktem honoru dla naszej firmy będzie dołożenie wszelkich starań, abyś był dumny ze swojego komputera przez cały okres jego eksploatacji.

Brzmi jak hasło reklamowe? Sprawdź nas, albo spytaj innych naszych Klientów czy to prawda.

 


 

Sprzedajemy komputery i laptopy Klientom z Węgierskiej Górki, Milówki i Żywca

Nie sposób obecnie funkcjonować na co dzień bez komputera – zdanie, które być może kiedyś było jedynie sloganem reklamowym, dzisiaj jest niepodważalnym faktem. Komputery przeniknęły do naszej codzienności na wiele sposobów. Używamy ich w pracy, w domu, w szkole. Towarzyszą nam praktycznie wszędzie. A mimo to, wiele osób nadal nie posiada wystarczającej wiedzy, aby wybrać dla siebie urządzenie, które spełni wszystkie ich oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy sklep, w którym każdy znajdzie komputer, którego szuka. Z naszych usług korzystają przede wszystkim mieszkańcy Żywca, Węgierskiej Górki i Milówki. Dobrze znamy lokalny rynek i potrzeby potencjalnych nabywców. Posiadamy duże doświadczenie i rozległą wiedzę, aby doradzać naszym Klientom i pomagać im w dokonaniu najlepszego wyboru.

Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo dobrego komputera do zastosowań domowych, wydajnych laptopów do biura czy maszyn, które mają pomagać nauczycielom w ich pracy, nasza propozycja z pewnością spełni indywidualne oczekiwania. W dostępnej ofercie można znaleźć wyłącznie komputery najwyższej jakości od renomowanych producentów. Odpowiednio dobrany do określonych zadań komputer znacznie ułatwi ich wykonywanie i skróci potrzebny na to czas, pozwalając skupić się na innych sprawach. Dlatego bardzo starannie wybieramy sprzęt do naszego sklepu, oferując wyłącznie sprawdzone produkty.

Sklep INIGO – najlepsze komputery w okolicy

Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, śledzimy pojawiające się na rynku nowości i poszerzamy naszą ofertę o innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na przejrzyste zasady i profesjonalne podejście do każdego zleceniodawcy. Komputery są naszą wielką pasją, dlatego do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zdajemy sobie sprawę, że na tak konkurencyjnym rynku niełatwo śledzić ciągłe zmiany w technologii i nadążać za nimi. Moc obliczeniowa i możliwości współczesnych komputerów wzrastają właściwie co roku, a klienci bardzo często przepłacają lub kupują sprzęt nieadekwatny do swoich potrzeb. W naszym sklepie oferujemy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo, dzięki któremu znajdą Państwo idealny komputer dla siebie.

Wiemy, że sukces odnieść można jedynie wtedy, kiedy Klienci darzą firmę zaufaniem. Dlatego przykładamy dużą wagę do perfekcyjnej obsługi oraz szybkiej realizacji zamówień. Zależy nam na tym, aby mieszkańcy Żywca, Węgierskiej Górki, Milówki i okolic wracali do naszego sklepu za każdym razem, kiedy będą szukać nowego, wydajnego komputera. Uważnie słuchamy Klientów i jesteśmy otwarci na sugestie. Staramy się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb, zdając sobie sprawę z tego, jak ważnym zakupem w dzisiejszych czasach jest komputer. Siedziba naszej firmy znajduje się w Węgierskiej Górce. Zapraszamy do odwiedzin oraz do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepszy komputer w dobrej cenie.


Dojazd:

INIGO

ul. Zielona 153

34-350 Węgierska Górka

+48 734 805 130

biuro@e-inigo.pl

Działamy na terenie miejscowości:
Żywiec, Węgierska Górka, Milówka