Serwis komputerowy

Profesjonalny serwis laptopów i komputerów stacjonarnych

Zajmujemy się naprawą oraz serwisowaniem komputerów i laptopów. Posiadamy duże doświadczenie i odpowiednie narzędzia, przy pomocy których jesteśmy w stanie szybko zlokalizować usterkę i ją usunąć. Podczas napraw korzystamy z wysokiej jakości oryginalnych części, co daje naszym Klientom pewność, że ich komputery będą po naprawie sprawne i wydajne. Każda naprawa wykonana przez nasz serwis komputerowy podlega gwarancji. Nasze usługi świadczymy w Żywcu, Węgierskiej Górce, Milówce i okolicach. Siedziba firmy znajduje się w Węgierskiej Górce przy drodze przelotowej, dlatego też dojazd z obu stron nie sprawi Państwu żadnych problemów.

Serwis komputerowy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużym problemem może być zepsuty komputer czy laptop. Korzystamy z tych urządzeń wszędzie, w pracy, w domu, w szkole – często towarzyszą nam podczas wyjazdów służbowych i na wakacjach. Dlatego nieplanowana awaria jest w stanie mocno pokrzyżować ważne plany. Prowadząc serwis komputerowy, stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych Klientów.

Błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia i przeprowadzamy naprawy w możliwie najkrótszym czasie. Zajmujemy się m.in.: wymianą dysków twardych, wymianą obudów, usuwaniem wirusów, naprawą płyt głównych i układów chłodzenia, naprawą zalanego sprzętu czy instalacją oprogramowania i odzyskiwaniem danych. To tylko kilka z wielu kompleksowych usług, które nasz serwis laptopów i komputerów świadczy mieszkańcom Żywca, Węgierskiej Górki, Milówki i okolic. Komputerami zajmujemy się z zamiłowania, dlatego cały czas podnosimy poprzeczkę i stawiamy sobie wysokie wymagania, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów i zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie.

Nasz serwis naprawia wszystkie laptopy i komputery

Nie ma takiego zadania, któremu nie jesteśmy w stanie podołać – nasi doświadczeni serwisanci szybko i skutecznie poradzą sobie z każdym problemem. Pragniemy, aby Klienci naszego serwisu komputerowego wiedzieli, co dzieje się z ich komputerami, dlatego zawsze szczegółowo tłumaczymy istotę awarii oraz opisujemy podejmowane przez nas kroki. Dzięki temu Klienci odwiedzający nasz serwis laptopów i komputerów wiedzą, jaki wydatek ich czeka.

Naprawiliśmy już wiele urządzeń i zyskaliśmy grono stałych Klientów. Jesteśmy pewną i solidną firmą świadczącą kompleksowe usługi serwisowe. Każdego zleceniodawcę traktujemy profesjonalnie, dostosowując się do jego indywidualnych oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy znają się na sprzęcie komputerowym i pojawiających się na rynku nowościach. Dlatego przy każdej wymianie zepsutych części na nowe, ustalamy z Państwem wszystkie możliwości, informując uprzednio o dostępnych zamiennikach oraz ich cenach. Zawsze stawiamy korzyść Klienta na pierwszym miejscu, wybierając sprzęt, który będzie wydajny i w rozsądnej cenie.

Wiemy, jak nieprzyjemną czynnością jest oddawanie zepsutego komputera do serwisu. Dokładamy wszelkich starań, aby awaria komputera była dla Państwa jak najmniej uciążliwa. Oferujemy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo i terminowe, skuteczne naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów w Żywcu, Węgierskiej Górce, Milówce i okolicach. Zapraszamy do kontaktu!


Dojazd:

INIGO

ul. Zielona 153

34-350 Węgierska Górka

+48 734 805 130

biuro@e-inigo.pl

Działamy na terenie miejscowości:
Żywiec, Węgierska Górka, Milówka